Wyniki candy i apel w słusznej sprawie.

Kiedy przymierzałam się do zorganizowania swojego rocznicowego candy to miałam lekkie obawy, czy ktoś po te moje "wyplotki" w ogóle się zgłosi, tymczasem ilość chętnych bardzo miło mnie zaskoczyła. Chęć posiadania mojej tacy zaanonsowało prawie 40 osób, co biorąc po uwagę, mój niewielki staż blogowy, jest chyba całkiem niezłym wynikiem. W związku z tym postanowiłam lekko zmienić zasady i rozdać obie tace. Lato się kończy, do ogródka na kawę właściwie nie da się ostatnio wyjść, a do następnego roku dla siebie coś tam przecież uplotę:) Wszystkich chętnych podzieliłam na dwie grupy,  w zależności od wyboru, a osoby, które zapomniały się zdeklarować dorzuciłam losowo do grup. Na zdjęciu dokładnie widać, że jednak tradycja wygrała z nowoczesnością:)

Do nagród dołożyłam także małą miseczkę i kubek jako zestaw na pocieszenie. Sierotką zostałam sama, bo jakoś nikogo nie miałam pod ręką, a wierny pies nie bardzo chciał, za to czuwał nad prawidłowym przebiegiem losowania:)
Dosyć gadania czas przejść do sedna:)
Melduję, że tacę kolorową wylosowała Ania Iwańska (blog Ani>>). Fajnie się złożyło bo swego czasu sama zgarnęłam u Ani pocieszajkę, którą chciałam nawet obfotografować i wstawić na bloga, ale jakoś tak szybko część mi się rozeszła, że nie zdążyłam.


Na drugą tackę było zdecydowanie więcej chętnych, więc i prawdopodobieństwo wygranej dużo mniejsze. Tym razem padło na Ewelinę Maciejewską (blog >>)


Potem wymieszałam wszystkie karteczki i wylosowałam "pocieszajkę", którą sprawiedliwy los oddał w ręce Wikery:) (blog>>)


Bardzo żałuję, ale więcej nagród nie mam :(. Gratuluję zwycięzcom  i proszę o informacje na e-mail, gdzie mam wysłać nagrody. Jeśli szybciutko dostanę adresy to postaram się wszystko wysłać przed wizytą w szpitalu, bo potem to pewnie trochę będę się kurować i z wyprawą na pocztę może być problem (ZUS czuwa:)). Bardzo serdecznie  dziękuję wszystkim za udział w zabawie i życzenia rocznicowe.

Na koniec chciałabym podzielić się z Wami jeszcze jedną informacją. Starałam się odwiedzić wszystkie blogi tych, którzy wzięli udział w mojej zabawie, na jednym z nich  napotkałam informacje o akcji "Kramik Rozmaitości" organizowanej przez domowe hospicjum dla dzieci. Ja postanowiłam dołączyć, bo cierpienie dzieci zawsze budzi we mnie bunt i ogromne emocje. Sprawdziłam u źródła, że akcja trwa i prace można nadsyłać w dowolnym momencie. Może ktoś z Was również dołączy.

Drogi Artysto!
Domowe Hospicjum dla Dzieci w Gdańsku otwiera Kramik Rozmaitości! 
Chcemy w niecodzienny sposób pomóc nieuleczalnie chorym dzieciom będącym pod opieką  Hospicjum im. Ks. E. Dutkiewicza SAC. Naszym najnowszym pomysłem jest utworzenie hospicyjnego Kramiku  Rozmaitości, na którym chcielibyśmy wystawiać i oddawać w zamian za datki, różne wytwory artystyczne, kulinarne i inne.
Twórco, jeśli chciałbyś podzielić się owocami swojego talentu i mógłbyś przekazać nam nieodpłatnie jedno ze swoich dzieł, a tym samym wspomóc akcję, której celem jest zebranie pieniędzy na zakup sprzętu medycznego dla małych pacjentów naszego Hospicjum, koniecznie napisz na k.pawlowska@hospicjum.info! Gwarantujemy świetne samopoczucie po spełnieniu dobrego uczynku i ogromną wdzięczność tych wszystkich dzieci, którym może odmienić to życie :-)
Karolina Pawłowska
Domowe Hospicjum dla Dzieci
Hospicjum im. Ks. Eugeniusza Dutkiewicza SAC
ul. Kopernika 6
80-208 Gdańsk
tel. (58) 34-06-110, kom. 694-470-182


Pozdrawiam cieplutko i zabieram się za wypełnianie tony papierów do pracy:)

21 komentarzy:

 1. gratki dla wygranych i dzięki za zabawę :-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Olu to naprawdę Ja???? Ja wygrałam tą cudna tacę ???? O matulu oczom wprost nie wierzę . Dziękuję , dziękuję za szczęśliwego losa. . Olu wiesz że Twoje wyplatanki mnie zachwycają od dawna a ta taca skradła moje serce jak ja tylko zobaczyłam/
  Pozdrawiam Cię niezmiernie ciepło i trzymam kciuki za ten szpital , wracaj szybko do zdrowia !!!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje dla wylosowanych:) Życzę Ci dużo zdrowia i przesyłam pozdrowienia!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluje wygranym:) Wszystkiego Dobrego dla Ciebie Olu:) Dziękuję za zabawę:) Pozdrawiam serdecznie i niechaj ten szpitalkowy czas szybko minie:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Dziękuje za zabawę i gratuluję zwyciężczyniom :) Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluję wygranym. To wprawdzie nie ja, ale radość oglądania Twoich prac bezcenna. Jeszcze raz pozdrawiam serdecznie i zdrowia życzę :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję !!! Dzięki za świetną zabawę zapraszam w odwiedziny do mnie http://szafa4drzwiowa.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 8. Łał ,nie wierzę :) ale mordka mi się cieszy :) bardzo ,bardzo dziękuję :)
  Ale jestem zaskoczona:)
  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Dziękuję za miseczkę i kubeczek, moją pocieszajkę! A w ogóle to sztukowo ja wygrałam, chyba nikt nie zaprzeczy? :) Pozdrawiam zdobywczynie pierwszych nagród i blisko czterdziestu uczestników zabawy:) Candy rocznicowe było super! Życzę zdrowia Jubilatce:)))

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję wygranym, a Tobie życzę zdrowia! Nie martw się - będzie dobrze!!!!! Musi być :)

  OdpowiedzUsuń
 11. no widzę,że przez wakacje nie wiedziałam nic o candy :-(. Ojoj już mi smutno. Olu dzięki za info o akcji o dzieciaczkach. jak najbardziej przyłączę się i przekażę moje uszytki. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratulacje dla wygranych
  Marzena

  OdpowiedzUsuń
 13. witam mam pytanie czy można kupić taki koszyk w kolorze naturalnym jaki był do wygrania w candy i za ile?pozdrawiam m.

  OdpowiedzUsuń
 14. Gratulacje dla zwyciężczyń:)) Dziękuję Ci za zabawę :))

  OdpowiedzUsuń
 15. Gratuluję wygranym i życzę zdrówka. Kuruj się.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. Gratulacje dla Ani i reszty zwyciężczyń :) dzięki za zabawę

  OdpowiedzUsuń
 17. Dzięki za zabawkę i serdecznie gratuluje wygranym osobą.

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim, którzy pozostawionym słowem mobilizują mnie do pracy:)

Copyright © 2014 Papierolki , Blogger