Nigdy nie mów "nigdy"...

i nigdy nie mów "na zawsze". Nie mam pojęcia kto jest autorem tych słów, ale doskonale pasują do mojego robótkowego wariactwa. Któregoś styczniowego popołudnia wpadłam na szalony pomysł przyłączenia się do Anulkowej>> zabawy kartkowej, musiałam się wtedy mocno nudzić;-), ale kartki to w końcu papier, a papier, to ja bardzo lubię. Nie miałam wtedy pojęcia, że ta zabawa w kartkowanie tak mi się spodoba. I tak nie do końca wiem, zważając na moje robótkowe ADHD i wieczne zagonienie, czy to dobrze, czy źle, że tak się z tym kartkowaniem polubiłam. Nie ma to raczej za wiele wspólnego z fachowym scrapbookingiem, ale może kiedyś;-) Nawet kuszą mnie pewne inwestycje w tej materii, ale na razie czekam cierpliwie aż mi przejdzie i niestety nie przechodzi, więc dziś znowu będą kartki.
Znów będzie też B&W (tu też czekam, aż mi przejdzie;-)) Najpierw karteczki przygotowane na grudniowy odcinek zabawy u Ani >>. Z tych miesięcy, które w zabawie opuściłam wybrałam sobie październik, ale z racji potrzeb, trochę nagięłam zasady, najwyżej mnie Ania pogoni:-).

Kolejno według wytycznych, kartka według mapki:

karteczka ze skarpetą...I na koniec kartka okolicznościowa z ozdobną(?) ramką.  U mnie też na okoliczność Bożego Narodzenia ;-) 


No i formalności, czyli kolaż i banerki zabawy.
Z przykrością informuję, że to jeszcze nie koniec :-D.
Nieopatrznie się pochwaliłam tymi swoimi kartkami  i tak się spodobały, że zostałam zobligowana do wykonania następnych, no i sama miałam potrzeby;-)Na żywo wyglądają trochę lepiej, ale okres "pół roku w mroku" trwa w najlepsze i zdjęcia są jakie są.
Scrapki są od Anitki>> a stempelki z blog-sklep-ewa.blogspot.com >>Na dziś klejenia i wycinania mam dość, ale zobaczymy co Nowy Rok przyniesie, bo zabawa u Ani się rozkręca, a ja mam w planach bawić się dalej.

To na koniec moja kolekcja bożonarodzeniowa. Nie ma tu wszystkich kartek jakie zrobiłam bo część już sobie poleciała w świat, a część nie przeszła weryfikacji estetycznej;-)


Pozdrawiam prawie świątecznie i lecę nakarmić żabola u Ani:)


13 komentarzy:

 1. Olu piękne te Twoje karteczki,mają swój urok,to prawda że zabawa u Ani wciąga,wiem coś o tym :)
  Serdeczności przesyłam.

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo podoba mi się ta czarno biała kolorystyka kartek. Pełne elegancji!

  OdpowiedzUsuń
 3. Olu Twoje karteczki są cudne i całe szczęście, że jednak się poddałaś i tworzysz je nadal!

  OdpowiedzUsuń
 4. Twoje karteczki są superowe - to taki Twój podpis- wiadomo, że Twoje.
  Twierdzę że Twoja uległość wyszła pięknie.
  Buziaki.

  OdpowiedzUsuń
 5. Olu nie wiem jak Ty to robisz .. teoretycznie B&W wywołuję u mnie tylko smutne skojarzenia ,a Twoja kartki są tego totalnym zaprzeczeniem . Ona się po prostu genialne, cudne i radosne. Uwielbiam Twój styl, perfekcję i dokładność w wykonaniu . Wszystkie są świetne , ale mam dwie które są naj... naj .. Pierwsza z choinka i ostatnia z dzwonkiem. Cieszę się że mogłam Cie gościć w swojej zabawie i cieszę się że zostałaś jedną z projektantek w II edycji.
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że masz takie zdanie o "zawsze" i "nigdy", życie płynie i wszystko jest możliwe, poza tym, duet Ty plus Rękodzieło bez przerwy czymś zachwyca! Dzisiejsze kartki prześliczne i eleganckie. Wpatrywałam się w nie i wpatrywałam, bo chciałam wskazać najpiękniejszą, ale Ty ze swoich rączek innych nie wypuszczasz tylko najpiękniejsze:))

  OdpowiedzUsuń
 7. Olu zaskoczyłaś mnie totalnie!
  kolorystyka biało czarna w kartkach bożonarodzeniowych??
  raczej nie spotykana, a Ty zrobiłaś to świetnie i kartki są zachwycające!
  buziaki:)

  OdpowiedzUsuń
 8. Piękne i oryginalne karteczki:) Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Ja tam się cieszę, że "wzięłaś się" za kartkowanie, bo robisz to po mistrzowsku. Masz swój unikalny styl i jest on bardzo w moim guście. Piękne, piękne i jeszcze raz piękne. Z tego odcinka podobają mi się wszystkie i nie umiałabym wybrać najpiękniejszej :-) Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. Kartki w wersji B&W są piękne.

  OdpowiedzUsuń
 11. Te biało-czarne kartki wzbudziły mój zachwyt :) Roztaczają taki spokój dostojność, magię... Super!

  OdpowiedzUsuń
 12. Piękne i eleganckie kartki :-))) Niech bakcyl pomyślnie rozwija się w 2017 roku :-)))

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję wszystkim, którzy pozostawionym słowem mobilizują mnie do pracy:)

Copyright © 2014 Papierolki , Blogger